Formulář na odstoupení od smlovy

Při odstoupení od smlouvy (do14 dnů od převzetí objednávky) zašlete prosím zboží spolu s formulářem pro odstoupení OD SMLOUVY DOSTUPNÝ ZDE podle podmínek stanovenyých v bodě 5 obchodních podmínek nakupování na stránce Fajntričko.cz. na korespondenční adresu Nordin, s. r. o. 28.Pluku 624/9 Praha 10 PSČ:10100, Česká republika

Odstoupení od smlouvy (do14 dnů od převzetí objednávky) u tovaru s vlastním potiskem nebo dotiskem jména, věku, data a jiných úpravách není možné (nakolik je produkt dále neprodejný). Náklady na dopravu při zaslání zboží zpět hradí kupující dle zákona č. 89/2012 Sb. 

(POZOR zboží na výměnu, vrácení nebo reklamaci posílejte na korespondenční adresu Fajntričko.cz NordiN , s. r. o. - 28.Pluku 624/9, 10100 Praha 10 Vršovice, pokud pošlete na adresu sídla firmy - fakturační adresy uvedené na faktuře, proces se může značně prodloužit anebo ve výnimoční situaci vrátit zásilka jako nepřevzatá!)

Mapa stránek

Produkty


doprava zdarma

 

Akceptujeme platby kartou

  master mastercrd visa

 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tyto stránky používají cookies. Bližší informace o souborech cookies a jak je možné zabránit jejich používání naleznete  zde.