Menu

29 položek

 • Tričko - Hudba je moje terapie

  Tričko s ilustrací otisku prstu a nápisem „Hudba je moje terapie“ je výjimečným a emocionálním kouskem oblečení, který vyjadřuje sílu hudby jako prostředku osobního uzdravení a způsobu, jak najít pohodu. Nápis „Hudba je moje terapie“ výstižně vyjadřuje, že hudba je pro vás zdrojem účinku a pomáhá vám zvládat stres, najít odpočinek nebo jednoduše se ponořit do světa hudby pro zlepšení vašeho...

 • Tričko - Hudba je můj fet

  Tričko s vtipným nápisem „Hudba je můj fet“ je skvělým způsobem, jak se pobavit a vyjádřit svou vášeň k hudbě s dávkou humoru. Toto triko vám umožňuje vyjádřit váš neuvěřitelný entusiasmus pro hudbu způsobem, který vás zároveň bude bavit a rozveselí. Triko je vyrobeno z kvalitního a pohodlného materiálu ze 100% bavlny a je dostupné v různých střihech a barvách.

 • Tričko - Hudba v SRDCI

  Tričko „Hudba v srdci“ je víc než jen oblečení – je to projev vašeho vztahu k hudbě a jejímu vlivu na vaše srdce a duši. Buďte připraveni vyjádřit svoji vášeň a lásku k hudbě s tímto inspirujícím tričkem na sobě. Triko je zdobeno krásnou ilustrací spojenou s hudbou. Ilustrace zahrnuje hudební nástroje, noty, nebo jiné hudební symboly. Triko je vyrobeno z kvalitního a pohodlného materiálu ze...

 • Tričko - Hudební koláž

  Tričko s hudební koláží je stylovým a výrazným kouskem oblečení, který vás zavede do světa hudby a jejího kouzla. To, co tento produkt odlišuje, je jeho výrazný design s grafickými zobrazeními různých hudebních ikon. Triko s originální ilustrací je výborným způsobem, jak se spojit s hudbou, která je pro mnoho lidí zdrojem radosti a inspirace. Buďte připraveni vyjádřit svoji lásku k hudbě s...

 • Tričko - BORN to ROCK

  Tričko "BORN to ROCK" je více než jen oblečení. Je to manifest vašeho hudebního nadšení a neúnavné touhy žít podle svých pravidel. S tímto tričkem můžete vyznávat lásku k rocku a zdůraznit svůj vlastní rebelantský a životní přístup. Buďte připraveni vyrazit do světa s tímto inspirujícím tričkem na sobě. Triko je k dispozici v různých barvách a střihech a ze 100% bavlny.

 • Tričko - ROCK 'n' ROLL

  Tričko s nápisem "ROCK 'n' ROLL" je klasickým a ikonickým kouskem oblečení, který okamžitě evokuje atmosféru rock and rollu a jeho nezaměnitelný styl. Buďte připraveni k tomu, abyste zazářili na jakémkoli hudebním festivalu nebo v každodenním životě s tímto stylovým tričkem. Triko je k dispozici v různých barvách a střihech a ze 100% bavlny.

 • Tričko - PUNK ROCK

  Tričko s nápisem "PUNK ROCK" je výrazným a stylovým kusem oblečení, který vás zavede do světa punkové hudby a jeho rebelujícího ducha. Toto triko je skvělým způsobem, jak zahrnout punk rock do vašeho každodenního života a vyjádřit svůj hudební vkus a individualitu. Buďte odvážní a nekonvenční s tímto výrazným tričkem "PUNK ROCK". Triko je k dispozici v různých barvách a...

 • Tričko - ROCK REBEL

  Tričko s nápisem "ROCK REBEL" je jedinečným kouskem oblečení, který vám umožní vyjádřit vaše nadšení k rockové hudbě a svému rebelskému duchu. Toto triko je skvělým způsobem, jak zahrnout rock do vašeho každodenního života a vyjádřit svůj hudební vkus a individualitu. Buďte rockový rebel s tímto stylovým tričkem! Triko je k dispozici v různých barvách a střihech a ze 100% bavlny.

 • Tričko - Evoluce Akordeon (pro harmonikáře)

  Oživte svůj styl s tímto unikátním tričkem se vzorem akordeonu / harmoniky! Nechte svět vidět vaši vášeň pro hudbu, kdekoli jdete. Toto triko je víc než jen oblečení, je to prohlášení o vaší hudební duši. Jeho design s jemnými detaily harmoniky zdůrazňuje vaši lásku k hudbě a umění. Ať už jste profesionální hráč na harmoniku nebo jen milovník melodií, toto triko vám umožní vyjádřit svou hudební...

 • Tričko pro pianisty - EKG klavír

  Originální tričko, jako stvořené pro všechny pianisty, klávesáky, klavíristy - EKG Klavír. Ať už hraješ na klávesy, piano nebo klaví, jsi klavírista nebo klavíristka, musí být toto tričko tvé. Ideální dárek pro klavíristy. Toto triko je dostupné ve více provedeních, barvách, velikostech a střihech, stačí jen vybrat. 100% bavlna ti zaručí komfort a příjemné nošení.

 • Tričko - Evoluce Bicí (pro bubenníky)

  Evoluce na tričku pro Bubeníky. Triko Evoluce bicí pro bubeníky. Originální a vtipné triko s potiskem EKG bicí / bubny Originální tričko, jako stvořené pro všechny milovníky hudby a bicích instrmentů. Toto triko je dostupné ve více provedeních, barvách, velikostech a střizích, stačí jen vybrat. Vyrobeno ze 100% bavlny, kvalitní dlouhotrvající potisk, technologií flex.

 • Tričko - Evoluce Kytara

  Tričko Kytarista evoluce pro ty, co žijí s kytarou. Originální a vtipné triko s potiskem Evoluce Kytara Originální tričko, jako stvořené pro všechny milovníky kytary a rocku. S tímto originálním kytarovým tričkem jistě zabodujete. Toto triko je dostupné ve více provedeních, barvách, velikostech a střizích, stačí jen vybrat. Vyrobeno ze 100% bavlny, kvalitní dlouhotrvající potisk, technologií flex.

 • Tričko - EKG Bicí (pro bubenníky)

  Zachyťte Puls Bicího Srdce: EKG Motiv na Tričku pro Bubeníky. Triko ekg bicí pro bubeníky. Originální a vtipné triko s potiskem EKG bicí / bubny Originální tričko, jako stvořené pro všechny milovníky hudby a bicích instrmentů. Toto triko je dostupné ve více provedeních, barvách, velikostech a střizích, stačí jen vybrat. Vyrobeno ze 100% bavlny, kvalitní dlouhotrvající potisk, technologií flex.

 • Tričko - EKG Kytara

  Zachyťte hudební puls: EKG Kytarista tričko pro ty, co žijí s kytarou. Originální a vtipné triko s potiskem EKG Kytara Originální tričko, jako stvořené pro všechny milovníky kytary a rocku. S tímto originálním kytarovým tričkem jistě zabodujete. Toto triko je dostupné ve více provedeních, barvách, velikostech a střizích, stačí jen vybrat. Vyrobeno ze 100% bavlny, kvalitní dlouhotrvající potisk,...

 • Tričko - EKG Housle

  Originální a vtipné triko s potiskem EKG Housle! Hlavním prvkem tohoto trička je obrázek houslí, který je zobrazen pomocí EKG (elektrokardiogram) záznamu. Tento stylový nápad evokuje srdce hudby a symbolizuje hudebníky, kteří svou vášní pro hudbu přinášejí radost do světa. Originální tričko, jako stvořené pro všechny houslisty. S tímto originálním tričkem jistě zabodujete. Toto triko je...

 • Tričko - EKG Music

  Originální a vtipné triko s potiskem EKG Music! Originální tričko, jako stvořené pro všechny milovníky hudby. S tímto originálním tričkem jistě zabodujete. Toto triko je dostupné ve více provedeních, barvách, velikostech a střihech, stačí jen vybrat. Vyrobeno ze 100% bavlny, kvalitní dlouhotrvající potisk, technologií flex.

 • Tričko - BÉLA ČAU! (parodie)

  Originální tričko s potiskem - BÉLA ČAU! (parodie) Tričko je vyrobeno ze 100% bavlny je dostupné ve více velikostech barvách a střizích. Tričko BÉLA ČAU! (parodie) můžete mít i v pánské verzi a taky na mikinách.

 • Tričko - BELLA CIAO!

  Originální seriálové tričko s potiskem - BELLA CIAO! Tričko je vyrobeno ze 100% bavlny je dostupné ve více velikostech barvách a střizích. Tričko BELLA CIAO! můžete mít i v dámské verzi a taky na mikinách.

 • Tričko - falešné sluchátka

  Originální tričko, pro všechny milovníky hudby. Kvalitní tričko UNISEX 100% bavlna s potiskem - falešné sluchátka. Tričko dostupné ve více barvách a velikostech. Tričko pro milovníky hudby.

 • Tričko - Discopatron - Pablo Discobar

  Originální vtipné tričko s potiskem - Pablo discobar - Discopatron. Tričko je vyrobeno ze 100% bavlny je dostupné ve více velikostech barvách a střizích. Tričko s drogovou legendou narkopatrónom Pablem discobar :) můžete mít i v dámské verzi a také na mikinách. Buďte i vy cool a pořiďte si toto originální disco tričko za nejlepší cenu pouze na fajntricko.sk.

 • Tričko - Heavy Metals (těžké kovy)

  Originální a vtipné tričko s potiskem Heavy Metals (těžké kovy) - tričko pro všechny metalísty, kteří znají těžké kovy. Trička jsou dostupné ve více barevných provedeních, střizích a ve více velikostech. Originální metalová trička jsou vyrobeny ze 100% rockové bavlny. Dostupné v dámském i pánském střihu. Tento originální metalistický vzor můžete mít i na mikině, šálku nebo jiném produktu z naší...

 • Tričko - 333 - Only half evil (poloviční ďábel)

  Originální a vtipné tričko s potiskem 333 -only half evil (poloviční ďábel) je tričko pro všechny rebely. Vtipné tričko 333 only half evil je vyrobeno ze 100% bavlny a je dostupné jako v dámském, tak i v pánském střihu ve více barvách a velikostech. Ty nejoriginálnější trička, mikiny a jiné dárkové předměty jedině na www.fajntricko.cz

 • Tričko I MUSIC Pánské / dámské

  Originální tričko s potiskem I music je tričko pro milovníky hudby. Trička jsou dostupné ve více barevných provedeních, střizích a ve více velikostech. Originální kytarové trička jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Dostupné v dámském i pánském střihu. Tento originální hudební vzor - i Music můžete mít i na mikině, šálku nebo jiném produktu z naší nabídky.

 • Tričko I love Drum and Bass

  Originální tričko s potiskem I love DNB- I love Drum and bass je tričko pro milovníky hudebního stylu drum and bass. Trička jsou dostupné ve více, střizích a ve více velikostech. Originální DNB trička jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Dostupné v dámském i pánském střihu. Tento originální drum & bass vzor můžete mít i na mikině, šálku nebo jiném produktu z naší nabídky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Vážíme si vašeho soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Produkt byl vložen do košíku
Pokračovat v nákupu Objednat